Szukaj
  • ASTA Work

Praca za granicą to nie tylko praca

Aktualizacja: 11 sie 2018

Wyjazd za granicę do pracy to na pewno nie łatwa decyzja. Szczególnie, gdy wiąże się ona z pozostawieniem w kraju rodziny i przyjaciół.

Praca w pojedynkę w innym kraju, wśród nowych osób, w nowym środowisku, do tego brak znajomości języka obcego - aby zmotywować się na taki wyjazd trzeba dysponować odpowiednimi cechami charakteru, odwagą , chęcią poznania czegoś nowego, otwartością, tolerancją a dopiero na końcu chęcią zarobku. Szczerze mówiąc, co nam po pieniądzach, kiedy będziemy czuć się obco, bez chęci poznania nowych osób czy zwyczajów. Na wyjazd za granicę należy otworzyć nie tylko nowe konto bankowe przyjmujące nową walutę ale także swoje serce na nowych ludzi, nowe obowiązki i wyzwania.Photo by Katerina Radvanska on Unsplash


Pamiętaj, że każde działanie bez określonego celu swojej wędrówki, jest jak błądzenie po wielkiej pustyni.Praca za granicą to nie tylko nowe obowiązki - to także nowi ludzie i nowe wyzwania.

Jeżeli więc zamierzasz składać swoje CV na oferty pracy za granicą to pomyśl o tym, że praca za granicą to nie tylko pracowanie. Zastanów się czy masz w sobie tyle chęci i motywacji , by rozwiązywać nowe problemy i współtworzyć nową społeczność, do której zaczniesz należeć.


41 wyświetlenia

Email dla firm  info@astawork.pl

Email dla kandydatów

rekrutacja@astawork.pl

biuro.asta@gmail.com

Adres:

ASTA Work  ul. Kajki 5/15 ,

10-546 Olsztyn, Polska

Tel +48 510-743-548

      +48 799-956-929

Przedstawicieli firm oraz pracodawców prosimy o kontakt na adres

info@astawork.pl

Kandydatów do pracy zapraszamy do składania swoich aplikacji i zapytań na adresy

rekrutacja@astawork.pl

biuro.asta@gmail.com